Abi notariaaldokumentide vormistamisel

Sageli tuleb meie klientidel kokku puutuda notariaaltoimingute tegemisega. Need toimingud võivad olla mitmesugused nii oma keerukuse poolest kui ka mahult: alates dokumendi ärakirja õigsuse kinnitamisest kuni keeruliste tehingute tõestamiseni. Seoses sellega tekkib kliendil üldreeglina kaks küsimust: notarile vajalike dokumentide paketi kogumine ja notari juures aja broneerimine. Me aitame Teil nii esimeses kui ka teises küsimuses.

Mõningatel juhtudel piisab lihtsalt konsultatsioonist; selgitamaks kliendile, et puudub vajadus ühe või teise toimingu või dokumendi notariaalseks tõestamiseks või kinnitamiseks.

Asja väljaseletamiseks on vaja lihtsalt tulla meie vastuvõtule.

Uudised

Suvepuhkus

Alates 25. juunist kuni 17. juulini on  ABConsult  töötajad kollektiivpuhkusel.
21.06.2024

Kontaktisiku teenus

01.02.2023 jõustus Äriregistri seadus, mille kohaselt peavad kõik Eesti äriühingud, kelle aadres asub välisriigis, määrama endale Eestis kontaktisiku.

Kontaktisikuks võib määrata mh rahapesu ja terrorismi tõkestamise seaduses nimetatud usaldusfondide ja äriühingute teenuse pakkujat. ABConsult on nimetatud teenuse pakkuja (tegevusluba registreeritud Majandustegevuse registris nr FIU000061 all).

01.02.2023

Valmisfirmad

ABConsult pakub Teile omandamiseks valmisfirmat. 06.09.2011

Uudised

© 2005–2024 ABConsult. Kõik õigused kaitstud. Made in Insite Media Group