Abi notariaaldokumentide vormistamisel

Sageli tuleb meie klientidel kokku puutuda notariaaltoimingute tegemisega. Need toimingud võivad olla mitmesugused nii oma keerukuse poolest kui ka mahult: alates dokumendi ärakirja õigsuse kinnitamisest kuni keeruliste tehingute tõestamiseni. Seoses sellega tekkib kliendil üldreeglina kaks küsimust: notarile vajalike dokumentide paketi kogumine ja notari juures aja broneerimine. Me aitame Teil nii esimeses kui ka teises küsimuses.

Mõningatel juhtudel piisab lihtsalt konsultatsioonist; selgitamaks kliendile, et puudub vajadus ühe või teise toimingu või dokumendi notariaalseks tõestamiseks või kinnitamiseks.

Asja väljaseletamiseks on vaja lihtsalt tulla meie vastuvõtule.

Uudised

Kontaktisiku teenus

15.01.2018 jõustus Äriseadustiku muudatus, mille kohaselt peavad kõik Eesti äriühingud, kelle juhatus asub välisriigis, määrama endale Eestis kontaktisiku.

Kontaktisikuks võib määrata mh rahapesu ja terrorismi tõkestamise seaduses nimetatud usaldusfondide ja äriühingute teenuse pakkuja. ABConsult on nimetatud teenuse pakkuja (tegevusluba registreeritud Majandustegevuse registris nr FIU000061 all)

Juriidilise aadressi ja kontaktisiku teenuste hinnaks on 32 EUR kuus.

12.02.2018

Valmisfirmad

ABConsult pakub Teile omandamiseks valmisfirmat. 07.09.2011

Hotell Pärnus

Külastage meie partnerine hotelli Pärnus Green Villa. 07.09.2011

Uudised

© 2005–2022 ABConsult. Kõik õigused kaitstud. Made in Insite Media Group